Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

55770 €

Shitet garsoniere pranë Selvisë
Shitet garsoniere në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës te Selvia.
Garsoniera ka një sipërfaqe prej 42.9 m2 dhe ka korridor, banjo dhe ambientin ndenjjes dhe fjetjes.
Ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Është e pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1300 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Selvise, Tirane Orientimi:
Çmimi: 55770 € Çmimi për m2: 1300 € m2 Sipëfaqe: 42.9 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 16.01.2016, Vizituar 1089 herë


Mundesuar nga NurSoft