Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Ambient biznesi/zyra me qira
Jepet me qira zyra në një vend të aksesueshëm mbrapa Gjykatës së Lartë në fillim të Rr. “Myslym Shyri”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 100 m2. Siperfaqja e ambientit është sipërfaqe e hapur dhe ka mundësi ndarje sipas dëshirës. Ndodhen edhe dy tualete.
Ky ambient është i përshtatshëm për zyra.
Ndodhet në katin e dytë të pallatit.
Çmimi 550 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 702 herë


Mundesuar nga NurSoft