Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

130000 €

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thatë
Shitet apartament 2+1 pranë Liqenit të Thatë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi tualet dhe verandë.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 85 m2 dhe sipërfaqja e verandës është 130 m2.
Ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti ka pamje nga liqeni artificial.
Çmimi 130000 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 130000 € Çmimi për m2: 590 € m2 Sipëfaqe: 220 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 818 herë


Mundesuar nga NurSoft