Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

90000 €

Shitet apartament 2+1 pranë UET-së
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në një zonë që ka akses me bulevardin Gjergj Fishta, rrugën e Kavajes si dhe zonën Vasil Shanto.
Apartamenti ka një sipërfaqe 117 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 110 m2 të organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete njërin ndriçim natyral dhe dy ballkone.
Apartamenti shitet gjysëm i mobiluar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 90000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë UET-së, Tirane Orientimi: Jug-veriperendim
Çmimi: 90000 € Çmimi për m2: 769 € m2 Sipëfaqe: 117 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1360 herë


Mundesuar nga NurSoft