Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Jepet me qira apartament 1+1 te Rruga e Bogdaneve
Jepet me qira apartament 1+1 pranë Qendrës te Rruga e Bogdaneve.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjje, kuzhinë gatimi, një dhomë gjumi, një korridor, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti gjendet në katin V të një pallati ekzistues.
Apartamenti është i rikonstruktuar dhe i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner.
Cmimi 220 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Bogdanëve, Tirane Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1010 herë


Mundesuar nga NurSoft