Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

45000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Ministrisë së Shëndetësisë
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Ministrisë së Shëndetësisë.
Apartamenti ka një sipërfaqe 63 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjje, aneks gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i rikonstruktuar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 45000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Ministrise se Shendetesise, Tirane Orientimi:
Çmimi: 45000 € Çmimi për m2: 714 € m2 Sipëfaqe: 63 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 941 herë


Mundesuar nga NurSoft