Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

42500 €

Shitet apartament te Fresku
Shitet apartament me sipërfaqe 85 m2 dhe i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një ndërtimi të ri.
Cmimi 500 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Fresku, Tirane Orientimi:
Çmimi: 42500 € Çmimi për m2: 500 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 05.01.2016, Vizituar 729 herë


Mundesuar nga NurSoft