Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

49000 €

Shitet apartament 2+1 te rruga “ 5 Maji”
Shitet apartament 2+1 në zonën e tregut në Rr. “ 5 Maji’
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 108 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri pa ashensor.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "5 Maji", Tirane Orientimi:
Çmimi: 49000 € Çmimi për m2: 455 € m2 Sipëfaqe: 108 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1602 herë


Mundesuar nga NurSoft