Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

58500 €

Shitet apartament 1+1 tek Hipoteka
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Hipotekës te Rr. “Asim Vokshi”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i orientuar nga veriu. Ndodhet në katin e tretë.
Cmimi 780 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Pranë "Harry Fultz", Tirane Orientimi:
Çmimi: 58500 € Çmimi për m2: 780 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 04.01.2016, Vizituar 809 herë


Mundesuar nga NurSoft