Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100800 €

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës “Harry Fultz”
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr. “Asim Vokshi”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 112 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 13-të të një pallati të ri me punime shumë cilësore.
Apartamenti është i pajisur më certifikatë pronësie.
Çmimi 900 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Pranë "Harry Fultz", Tirane Orientimi:
Çmimi: 100800 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 112 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 13 Kati: 13
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 28.12.2015, Vizituar 755 herë


Mundesuar nga NurSoft