Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

7000 €

Ambient biznesi me qira
Jepet me qira ambient në një zonë të aksesueshme pranë Stacionit të Trenit.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m2 dhe është i përshtatshëm për zyra, klinikë, konvikt, call center etj.
Ambienti ndahet ne katin e pare me siperfaqe 556 m dhe kati i dyte me siperfaqe 445 m.
Aktualisht ambienti është i ndarë në disa zyra, mensë dhe disa tualete, por mund edhe të hapet.
Ambienti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Ambienti ka hyrje me vete. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi dhe aspirimi.
Ofrohet mundesi parkimi.

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Prane Stacionit te Trenit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 7000 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 1000 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 6Dhoma: 10 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 692 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft