Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qira apartament 1+1 te 9-katëshet
Jepet me qira apartament 1+1 te 9-katëshet, pranë Prokurorisë Së Përgjithshme.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korridor, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti gjendet në katin VI të një pallati të ri.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë 9-katësheve, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 711 herë


Mundesuar nga NurSoft