Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

55000 €

Shitet apartament 2+1 në Unazë të Re
Shitet apartament 2+1 në Unazë të re pranë Bar “2 Palmat”.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej 87 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet me ndriçim natyral dhe ballkon.
Apartamenti ka punime cilësore dhe shitet i mobiluar. Ndodhet në katin e pestë të pallatit.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 55000 euro

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 55000 € Çmimi për m2: 630 € m2 Sipëfaqe: 87 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1035 herë


Mundesuar nga NurSoft