Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

71500 €

Shitet apartament në zonën e ish-Kinostudios
Shitet apartament 2+1 në zonën e ish-Kinostudios në Rr. “Dalip Topi”.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime shumë cilësore.
Sipërfaqja e tij prej 110 m2 është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në aktin e dytë banim.
Është i orientuar nga perëndimi.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 650 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Dalip Topi", Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 71500 € Çmimi për m2: 650 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 796 herë


Mundesuar nga NurSoft