Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

61640 €

Shitet apartament 2+1 në "Unazë e Re"
Shitet apartament ne Unaze te Re, brezi i katert i pallateve nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në katin e tetë dhe te fundit të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 134 m2 dhe është i përbërë nga nja sallon i madh ndenjie dhe zonë gatimi, dy dhoma gjumi ku njëra prej tyre ka tualetin përkatës, tualeti tjetër , korridorin dhe një ballkon.
Apartamenti është i orientuar nga jug-lindja dhe ka shumë dritë.
Cmimi 460 euro /m2
Apartamenti është i pajisur më certifikatë pronësie

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 61640 € Çmimi për m2: 460 € m2 Sipëfaqe: 134 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 809 herë


Mundesuar nga NurSoft