Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament 2+1me qira përballë Tajvanit
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar përballë Tajvanit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon të madh.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Eshtë e pajisur me kondicioner. Dhomat e gjumit janë të shtruara me parket.
Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 11.12.2015, Vizituar 818 herë


Mundesuar nga NurSoft