Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

103000 €

Okazion! Shitet apartament pranë Shkollës së Mesme të Gjuhëve të Huaja
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Elbasanit pranë Stadiumit “Qemal Stafa” dhe shumë pranë Parkut të Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 103 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, parabanjo, banjo dhe ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Ndodhet në katin e dhjetë dhe të fundit të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1000 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 103000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 103 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 10
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 865 herë


Mundesuar nga NurSoft