Toke, Truall Ndertimi, Toke Bujqesore Ne Shitje

Shto Si Favorite

414000 €

Shitet tokë në një zonë industriale mbrapa Casa Italias
Toka ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe është e përshatshme për ndërtimi e një magazine, kapanoni etj.
Toka ndodhet buzë rruge.
Ka një siperfaqe prej 2300 m2 dhe është sipërfaqe e sheshtë.
Çmimi 180 euro/m2

Tipi: Toke, Truall Ndertimi, Toke Bujqesore Zona: mbrapa Casa Italia, Tirane Orientimi:
Çmimi: 414000 € Çmimi për m2: 180 € m2 Sipëfaqe: 2300 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 839 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft