Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

900 €

Zyrë me qira në Rrugen "Ismail Qemali”
Zyra ndodhet në rrugën ”Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe 120 m2. Ambienti është i përbërë nga 4 dhoma, dy tualete dhe një ballkon. Sapo hyn ndodhet një hapësirë e cila e është ndarë nga një mur gipsi, I cili sipas kërkesave mund të qëndrojë ose jo. Gjithashtu gjendet një ambient I vogël gatimi I cili është I ndarë më vete. Ambienti ka edhe dy hapësira të tjera. Në total janë 4 hapësira.
Ndodhet në katin e IX banim. Ndërtesa ka shkallë me ndricim natyral dhe dy ashensorë.
Ambienti është I pajisur me ngrohje qendrore personale dhe me kondicionerë.
Gjithashtu ka dhe postin e parkingut në katin -1 të godinës.
Cmimi i ambientit 750 euro/muaj
Cmimi i postit të parkingut 150 euro/muaj.
Totali 900 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 900 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 751 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft