Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

187500 €

Apartament 2+1 për shitje pranë Stadiumit “Qemal Stafa”
Shitet apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë Liqenit, pranë Stadiumit “Qemal Stafa”.
Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet në katin e tetë të një pallati në Rr. “Faik Konica”
Çmimi 1500 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Faik Konica", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 187500 € Çmimi për m2: 1500 € m2 Sipëfaqe: 125 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 09.12.2015, Vizituar 978 herë


Mundesuar nga NurSoft