Apartament, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

460 €

Jepet zyrë me qira në Rr. “Andon Zako Çajupi”
Jepet zyre me qira në një zonë të aksesueshme pranë farmaci “Daja”
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të ndërtimit.
Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe mund të shfrytëzohet për zyra, klinikë etj.
Sipërfaqja e apartamentit është 111 m2 dhe është i ndarë në 4 dhoma.
Cmimi 460 euro/muaj

Tipi: Apartament, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Rr."Andon Zako Cajupi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 460 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 111 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 4 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 780 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft