Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125000 €

Shitet apartament 2+1 te ish-kinema “17 Nentori”
Shitet apartament në një nga zonat më të preferuara pranë qendrës së Tiranës në Rrugën e “Barrikadave ”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Apartamenti ndodhet në katin e III të një ndërtimi të ri dhe cilësor.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 125.000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 125000 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1065 herë


Mundesuar nga NurSoft