Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

90000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Zogut të Zi
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme buzë rrugës kryesore pranë “Zogut të Zi”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një dhomë pune, një tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të pallatit. Apartamenti është i orientuar nga verilindja.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 90 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Zogut te Zi, Tirane Orientimi: veri-lindje
Çmimi: 90000 € Çmimi për m2: 882 € m2 Sipëfaqe: 102 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 815 herë


Mundesuar nga NurSoft