Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Dyqan ne shitje pranë 21-Dhjetorit
Dyqani ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe tepër të populluar.
Ka një sipërfaqe prej 43 m2 dhe është i organizuar në një ambient të hapur dhe tualetin.
Dyqani është i përshtatshëm për zyra, parukeri, estetike, farmaci ose cdo lloj aktiviteti tjeter.
Ndodhet në katin e parë të një ndërtimi të ri në rrugë kryesore.
Çmimi 65000 euro i diskutueshem

Tipi: Apartament Zona: Prane 21- Dhjetorit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 1500 € m2 Sipëfaqe: 43 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje:
Nga : 07.12.2015, Vizituar 807 herë


Mundesuar nga NurSoft