Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

40000 €

Shitet apartament te Liqeni pranë Gambero Rosso
Shitet apartament në një zonë të qetë pranë Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 78.6 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e parë
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 508 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 40000 € Çmimi për m2: 508 € m2 Sipëfaqe: 78.6 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1693 herë


Mundesuar nga NurSoft