Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

49000 €

Apartament për shitje në Sarandë
Shitet apartament 1+1 150 m larg detit në Sarandë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ka punime cilësore dhe është i mobiluar në mënyrë moderne.
Apartamenti ka pamje te mrekullueshme nga deti.
Shitet i mobiluar.
Çmimi 49000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr."Ismail Qemali", Sarande Orientimi:
Çmimi: 49000 € Çmimi për m2: 753 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 798 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft