Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

28760 €

Apartament 1+1 per shitje në Unaze te Re
Shitet apartament në një zonë të populluar në Unaze te Re
Apartamenti ndodhen në një pallat të ri që është drejt përfundimit.
Apartamenti me siperfaqe 71.9 m2, kati III organizohet në një dhomë gjumi, një tualet, ballkon dhe sallon.

Çmimi 400 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaza e Re, Astiri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 28760 € Çmimi për m2: 400 € m2 Sipëfaqe: 71.9 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1110 herë


Mundesuar nga NurSoft