Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

40000 €

Shitet apartament 1+1 sipër Qendrës “Kristal”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 56 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një pallati cilësor.
Pallati është në proces hipotekimi.
Çmimi 40000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë Qendrës Kristal, Tirane Orientimi:
Çmimi: 40000 € Çmimi për m2: 714 € m2 Sipëfaqe: 56 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 809 herë


Mundesuar nga NurSoft