Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

110500 €

Shitet apartament super modern pranë Hipotekës
Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme në një kompleks modern pranë Hipotekës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në një ambient i përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti është i ri dhe i pabanuar më parë.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 850 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Pranë "Harry Fultz", Tirane Orientimi:
Çmimi: 110500 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 889 herë


Mundesuar nga NurSoft