Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

107800 €

Shitet apartament i sapoperfunduar prane Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit te Gambero Rosso.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 154 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dha gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindje-perendim.
Cmimi 700 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Jug-Lindje-Perëndim
Çmimi: 107800 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 154 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 917 herë


Mundesuar nga NurSoft