Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

77000 €

Shitet apartament 2+1 prane Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit të Thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-perëndimi.
Cmimi 700 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 77000 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 919 herë


Mundesuar nga NurSoft