Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

69488 €

Shitet apartament i sapoperfunduar prane Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit të Thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92.65 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dha gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindja.
Cmimi 750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 69488 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 92.65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 898 herë


Mundesuar nga NurSoft