Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

67125 €

Shitet apartament i sapopërfunduar pranë Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit të Thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89.5 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dyrtë banim të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindja.
Cmimi 750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 67125 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 89.5 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 894 herë


Mundesuar nga NurSoft