Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

73958 €

Shitet apartament i sapopërfunduar pranë Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit të Thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98.61 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Cmimi 750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: veri-lindje
Çmimi: 73958 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 98.61 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 719 herë


Mundesuar nga NurSoft