Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

56535 €

Shitet apartament i sapoperfunduar prane Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit të Thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75.38 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindje.
Cmimi 750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 56535 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 75.38 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 711 herë


Mundesuar nga NurSoft