Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50070 €

Shitet apartament i sapoperfunduar prane Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit të Thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 66.76 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dha gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindja.
Cmimi 750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 50070 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 66.76 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 682 herë


Mundesuar nga NurSoft