Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 1+1 me qira përballë Tajvanit
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar përballë Tajvanit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhome gjumi, nje tualete dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Eshtë e pajisur me kondicioner.
Cmimi 400 euro/muaj


Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 833 herë


Mundesuar nga NurSoft