Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

300 €

Apartament me qira pranë shkollës “Petro Nini Luarasi”
Jepet me qira apartament në një zonë shumë të aksesueshme pranë shkollës “Petro Nini Luarasi”.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Margarita Tutulani", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 808 herë


Mundesuar nga NurSoft