Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

72600 €

Shitet apartament në Unaze te re, pranë Deutch Colour
Sipërfaqja prej 132 m2 ndahet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon.
Apartamenti ka punime cilësore.
Ndodhet në katin e nentë të pallatit.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 550 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 72600 € Çmimi për m2: 550 € m2 Sipëfaqe: 132 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 10 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 841 herë


Mundesuar nga NurSoft