Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament me qira pranë Radio Televizionit Shqiptar
Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të aksesueshme dhe të pëlqyer pranë Radio Televizionit Shqiptar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Është i pajisur me kondicioner, lavatriçe, lavostovilje dhe te gjitha mjetet e nevojshme
Cmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë TVSH-së, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 849 herë


Mundesuar nga NurSoft