Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

35000 Lekë

Ambient zyrash me qira në Rrugën e Barrikadave
Jepet me qira zyrë në një zonë të aksesueshme buze rrugës kryesore në Rrugën e Barrikadave.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndahet në dy ambiente më të vogla dhe tualet.
Ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 35000 lek/muaj

Tipi: Zyre Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 35000 Lekë Çmimi për m2: 500 Lekë m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 755 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft