Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

580 €

Apartament me qira te Rruga e Elbasanit
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Elbasanit pranë “7 Xhuxhave”.
Apartamenti ka një hapësirë të bollshme dhe sipërfaqja prej 124 m2 organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete me ndriçim natyral dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim në një pallat të ri.
Çmimi 580 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 580 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 804 herë


Mundesuar nga NurSoft