Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira te Rruga e Elbasanit
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Elbasanit pranë “7 Xhuxhave”.
Apartamenti ka një hapësirë të bollshme dhe sipërfaqja prej 94 m2 organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet me ndriçim natyral dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim në një pallat të ri.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 94 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 727 herë


Mundesuar nga NurSoft