Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Apartament me qira 2+1 ne Rr. “Myslym Shyrri”
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e katërt të apartamentit.
Apartamenti ka një mobilim të ri dhe bashkëkohor. Është i pajisur me lavastovilje, kondicioner.
Çmimi 550 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 96 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 747 herë


Mundesuar nga NurSoft