Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

860 €

Jepet zyrë më qira në Qendër të Tiranës
Zyra ka një sipërfaqe prej 68 m2 dhe është e hapur e gjitha.
Zyra ka të përfshira të gjitha shpenzimet si ujin dritat pastrimin dhe sigurine dhe qetësinë që ofrohet në një qendër zyrash.
Ofrohet edhe një post parkimi.
Çmimi 860 euro/muaj

Tipi: Zyre Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 860 € Çmimi për m2: 11 € m2 Sipëfaqe: 68 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 19.11.2015, Vizituar 696 herë


Mundesuar nga NurSoft