Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

110000 €

Okazion! Shitet 2+1 në Rrugën e Bogdanëve
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme dhe të parapëlqyer në Rrugën e Bogdanëve.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambinet të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet të madh, korridor dhe ballkon.
Shtëpia ka punime shumë cilësore. Është totalisht e shtruar me parket. Tualeti është i pajisur me xhakuzi dhe ka punime ekstra.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 110 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Bogdanëve, Tirane Orientimi:
Çmimi: 110000 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1226 herë


Mundesuar nga NurSoft