Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

58000 €

Shitet 1+1 në Rrugën “Mine Peza”
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme në Rr. “Mine Peza”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 57 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është i rikonstruktuar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 58000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Mine Peza", Tirane Orientimi:
Çmimi: 58000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 57 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 16.11.2015, Vizituar 823 herë


Mundesuar nga NurSoft