Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 €

Shitet shtëpi në Kombinat
Shitet shtëpi në kombinat. Sipërfaqja e truallit është 300 m2 dhe sipërfaqja e ndërtimi është 100 m2. Në total janë 400 m2.
Shtepia është një-katëshe dhe është e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet.
Trualli përreth shtëpisë është i pershtatshëm për kopësht dhe parkim.
Çmimi 150000 euro

Tipi: Vile Zona: Kombinat, Tirane Orientimi:
Çmimi: 150000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 1 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 815 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft