Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

112200 €

Apartament 2+1 në shitje pranë Pazarit të Ri
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës së Tiranës në zonën e Pazarit të Ri.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një banjo të madhe me ndricim natyral dy dhoma gjumi, një dhomë garderobe, një dhomë e përdorur si lavenderi dhe një verandë shumë të këndshme.
Apartamenti ka koncept dhe disegn modern në mobilim dhe strukturim.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Shitet i mobiluar.
Çmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Pazarit të Ri, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 112200 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 102 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 873 herë


Mundesuar nga NurSoft