Apartament, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet zyrë me qira në Rr. “Myslym Shyri”
Jepet zyre me qira në një zonë të aksesueshme.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtimit.
Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe mund të shfrytëzohet për zyra, klinikë etj.
Sipërfaqja e apartamentit është 95 m2 dhe është i ndarë në 4 dhoma.
Cmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament, Zyre Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 95 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 4 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 771 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft